Online Poker Strategy Guides & Teoria

Uzyskaj jak najwięcej z gry w pokera dzięki darmowym przewodnikom i artykułom CardsChat poker strategy. Tutaj znajdziesz wiele porad i technik pokerowych, które pomogą Ci poprawić swoją grę w pokera, bez względu na poziom i styl gry.

Korzystając z przykładów z prawdziwego świata, nasi autorzy pokazują różne sposoby rozwijania swojej gry. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, chcącym zbadać podstawy gry, czy doświadczonym graczem szukającym bardziej zaawansowanej strategii pokera online, uważamy, że nasze artykuły strategii pokera pomogą Ci zabrać cię do gry w pokera na http://e-pokerstars.pl następny poziom.

Poczuj grę za darmo

Jedynym sposobem, aby zrozumieć to wszystko jest z małym doświadczeniem, dlatego sugerujemy pierwszą rzeczą, którą robisz, to Zarejestruj się na stronie pokera online i grać za darmo. Wszystkie witryny pokera online oferują darmowe gry, które działają jako poręczny teren treningowy dla prawdziwej rzeczy, więc wskoczyć i mieć plusk o.

Podczas gdy" fun-money " poker jest jak prawdziwa rzecz, to również nie jak prawdziwa rzecz w tym sensie, że ludzie nie dbają o pieniądze zabawy. Dlatego możesz zobaczyć wiele all-ins na wielu rękach, często gdy gracze mają mniej niż Premium holdings. Zostań tu zbyt długo, a prawdopodobnie będziesz miał wypaczoną wizję gry, a to byłaby zła rzecz.

Więc, kiedy skończysz chlapać, czas zagrać w pokera na prawdziwe pieniądze. Zacznij od najniższych stawek dostępnych online lub grać za grosze z przyjaciółmi. Zasadniczo, chcesz zbudować jak najwięcej doświadczenia możliwe, i zobaczyć jak wiele rąk, jak można, tracąc jak najmniej pieniędzy, jak to możliwe.

Chociaż istnieje wiele wariantów pokera, zalecamy rozpoczęcie od No Limit Texas Hold ' em, ponieważ jest to najbardziej popularna gra zdecydowanie, a to oznacza, że zawsze łatwo znaleźć gry online. Oznacza to również, że jest to najczęściej dyskutowana gra na forach internetowych pokera, jak nasze, a więc istnieje wiele informacji, które pomogą Ci w misji opanowania gry.

Co To jest ręka do rysowania?

W pokera, nie trzeba mieć gotową rękę, aby zachować kapitał w Puli. Możesz mieć straight Loss i flush loss zbyt. Być może masz AcKc i flop przychodzi 6c10c2h. może nawet nie masz jeszcze parę, ale twoja ręka jest nadal silna, ponieważ jesteś jedną kartę od co najlepsze strony możliwe. Możesz postawić tę rękę, za wszelką cenę, ruch zwany " semi-bluff."To pozwala wygrać pulę na dwa sposoby, albo poprzez zmuszanie przeciwników do spasowania lub poprzez nakrętki, gdy wywołują.

Jeśli zamierzasz zadzwonić zakład z remisu, ważne jest, aby zrozumieć szanse podejmowania rękę i upewnić się, że masz prawo kursy, lub prawdopodobne przyszłe wypłaty, z puli przez wywołanie. Po raz kolejny, skierujemy Cię do naszej sekcji na pot odds, które radzimy dokładnie wchłonąć.

Uważaj

Zrozum, przede wszystkim, że strategia pokera jest sytuacyjny i z tego powodu musisz zawsze zwracać uwagę na to, co inni gracze na stole robią. To może być wysokie zamówienie, gdy dopiero zaczynasz, więc na początek, Postaraj się przynajmniej mieć oko na gracza po prawej stronie i dwóch graczy po lewej stronie, ponieważ są to gracze, z którymi prawdopodobnie będziesz zaangażowany najczęściej.

Są agresywni czy pasywni? Czy gracz po twojej prawej gra zbyt wiele rąk? Nie może mieć potwora za każdym razem, więc dzwoń do niego częściej w pozycji, albo podnoś go od czasu do czasu i zobacz, czy wytrzyma presję.

Pozycja jest wszystkim

Pojęcie pozycji jest jednym z najważniejszych w pokera i często pomijane przez nowych graczy. Krupier przycisk jest najkorzystniejszą pozycję na stole, ponieważ oznacza to, że zawsze będzie można działać ostatni do reszty puli. Miejsce na prawo od przycisku jest drugi-najpotężniejszy i tak dalej, w malejącej kolejności przeciwległej do ruchu wskazówek zegara wokół stołu, aż dojdziemy do niskiej małej ślepej.

Oto dodatkowy specjalny sekret: w swojej karierze pokerowej, wygrasz więcej pieniędzy z przycisku niż z jakiejkolwiek innej pozycji.

A mówiąc o karierach pokerowych, powodzenia.

Dlaczego Strategia pokera jest ważne?

Dlaczego Strategia Poker wa ¿ny mo ¿esz us3yszeæ, ¿E gra w pokera jest po prostu gra losowa - ¿e Lady Luck decyduje, kto wygra, a kto przegra. Mylą się. Poker jest grą zarówno szczęścia i umiejętności. To prawda ,że "wolałbym mieć szczęście niż dobre" to zdanie często mamrotane z przykrością przez pokerzystów, zazwyczaj po tym, jak po prostu cierpiał ich trzeci zły rytm z rzędu. Ale prawda jest szczęście (i pech) jest krótkotrwałym zjawiskiem i aby stać się długoterminowym zwycięzcą prawdziwe pieniądze w tej grze, trzeba się uczyć.

Texas Hold ' em może zająć kilka minut, aby nauczyć się, ale to trwa całe życie, aby opanować. Wiąże się to z ogromną ilością strategii i kontrstrategii, które będą umieścić swoje umiejętności matematyki, psychologii i oszustwa do testu. Dobra wiadomość jest taka, że musisz być lepszy od graczy, z którymi grasz, żeby być zwycięzcą.